Wybielanie Zębów – Ranking Środków Wybielających Zęby

Wybielanie Zębów – Ranking Środków Wybielających Zęby

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jakie składniki zawiera żel do wybielania zębów?

Żel przeznaczony do wybielania zębów zawiera te same substancje aktywne jakie posiadają w swoim składzie preparaty stosowane przez dentystów. Jedyną różnicą są zastosowane stężenia preparatów. Produkty do wybielania domowego mają znacznie niższe stężenie niż te, którymi posługują się specjaliści. Wszystko w trosce o nasze bezpieczeństwo.

Substancją aktywną najczęściej stosowaną w żelach wybielających jest nadtlenek karbamidu (Carbamide Oxide). Jest od odpowiedzialny za utlenianie zanieczyszczeń znajdujących się w szkliwie. Stosowany także w składzie barwników do włosów i niektórych detergentów.

Warto zwrócić uwagę na substancje pomocnicze stosowane w żelach. Bardzo ważnym elementem są składniki pielęgnujące zęby i dziąsła.

Fluorofosforan sodu (Sodium Monofluorophosphate), Wodofosforan Wapnia (Dicalcium Phophate Dihydrate) – te dwa składniki uważane są za substancje wzmacniające zęby i dziąsła. Zapobiegają powstawaniu próchnicy i dbają o szkliwo zębów.

Azotan Potasu (Potassium Nitrate) – działa łagodząco i zmniejsza nadwrażliwość zębów.

Gliceryna i Sorbitol to składniki silnie nawilżające i działające pielęgnująco na dziąsła.

Żel wybielający należy nakładać kilka razy dziennie przez okres od kilku do kilkunastu dni. Taka kuracja trwa przeciętnie 2 tygodnie a może wydłużyć się nawet do miesięcy. Wybielanie zębów metodą żelową i nakładkową jest z pewnością bardziej efektywne niż stosowanie past wybielających. Sposób szybki jednak nieco kłopotliwy. Taki zabieg trwa około 30 minut. Rozpoczyna się szczotkowaniem zębów, następnie przygotowaniem nakładki i żelu i wreszcie umieszczeniem sprzętu w szczęce. Przez czas noszenia wkładki mamy problemy z mówieniem, nie możemy jeść ani pić. Początkowo możemy również mieć problemy ze ślinotokiem. Oczywiście w efekcie silnego działania preparatu może wystąpić nadwrażliwość zębów. W tym momencie należy ograniczyć częstotliwość zabiegów do minimum koniecznego. Z reguły objaw ten ustępuje po kilku dniach, po zakończeniu kuracji.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sprzętu do wybielania zębów w domu, musisz wypróbować nowość firmy The Dezac Group - Rio Blue Light Teeth Whitening. To niezwykle skuteczne urządzenie, które w szybki i prosty sposób może zapewnić Ci efekt dentystycznego wybielania zębów. To prosta metoda do uzyskania białych zębów w domowym zaciszu.

Rio Blue Light Teeth Whitening posiada w swoim składzie zarówno komponenty działające wybielająco jak i te łagodzące. Aktualna cena to 236,88zł.

W jaki sposób działa Rio Blue Light Teeth Whitening?

Zestaw składa się z żelu wybielającego i przyrządu wykorzystującego technologię niebieskiego światła. Połączenie obu narzędzi daje niesamowite efekty. Przebarwienia zębów po kawie, czerwonym winie czy papierosach nie będą już straszne.

Żaden ze składników zestawu nie zawiera składnika zwanego peroxide. Skutkiem ubocznym jego działania jest podrażnienie i pieczenie dziąseł.

Co sprawia, że zęby żółkną?

Zęby pokryte są zewnętrzną, białą powłoką. W momencie kontaktu z pożywieniem i napojami barwiącymi, np. kawą, herbatą, czerwonym winem powodują powstanie plam i przebarwień. Stosowanie agresywnych past i twardych szczoteczek do zębów nie jest dobrym pomysłem. Nadmierne ścieranie może doprowadzić do osłabienia wyglądu zębów i wybarwienia ich na żółto, bowiem pod białą powłoką zęba znajduje się żółta powierzchnia. Agresywnym działaniem możemy do niej dotrzeć.

Jak stosować Rio Blue Light Teeth Whitening?

Stosowanie urządzenia jest bardzo proste. Dołączony żel umieszczamy w ustniku a następnie montujemy go na zębach. Po włączeniu urządzenia pojawi się niebieskie światło, które będzie aktywne przez 10 minut, następnie samoczynnie się wyłączy. W celu osiągnięcia lepszych efektów poleca się trzykrotne włączenie urządzenia. Po zakończeniu zabiegu wyjmujemy ustnik. Prawda, że proste?

Rio Blue Light Teeth Whitening to szybki i prosty sposób na białe zęby!

Zobacz ranking najlepszych preparatów na wybielanie zębów