Wybielanie Zębów – Ranking Środków Wybielających Zęby

Wybielanie Zębów – Ranking Środków Wybielających Zęby

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Biała Perła – żel wybielający

Jeśli zęby straciły swą białą barwę, stały się zżółknięte zarówno na zewnątrz jak i w środku, a pasty ścierające już nie wystarczają, należy sięgnąć po mocniejsze środki. Wybielanie u dentysty jest dość drogim zabiegiem i niestety nie każdego z nas stać na taką usługę. Tańszym sposobem, który oferuje dobre efekty jest wybielanie zębów w domu przy pomocy specjalnych żeli. Na rynku znajdziemy szeroki wybór różnorodnych formuł wybielających. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to skład produktu i to jakie składniki aktywne zawiera.

Żel wybielający Biała Perła to formuła opracowana przez stomatologów. Jest w pełni bezpieczna i przeznaczona do użytku domowego. Zastosowana substancja czynna (nadtlenek karbamidu) jest identyczna jak ta stosowana u stomatologa. W tym przypadku jedyną różnicą jest mniejsze stężenie roztworu aktywnego (10%) i poniesione znacznie niższe koszta. Nadtlenek karbamidu został przebadany klinicznie a po zakończeniu badań nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych płynących ze stosowania żelu. Zęby są wybielone i jak najbardziej zdrowe.

Biała Perła skuteczne rozjaśnia szkliwo zęba, a dodatkowo zawarty fluor gwarantuje aktywną ochronę. Preparat ma również działanie przeciwzapalne dlatego chroni dziąsła przed parodontozą. Podczas zabiegu niezbędne są odpowiednie aplikatory. Te podczas pierwszego zabiegu musimy uformować i dopasować do swojego kształtu szczęki. W tym celu zamaczamy na kilka sekund jeszcze nieuformowany aplikator w wodzie o temperaturze 80 stopni Celsjusza. Następnie wkładamy do szczęki i dokładnie dociskamy. Aplikator musi równomiernie przylegać do zębów, ponieważ dzięki niemu substancja wybielająca będzie mogła przez odpowiedni czas oddziaływać na szkliwo. Na uformowany żelowy odlew szczęki aplikujemy przy pomocy strzykawki odpowiednią ilość żelu. Producent zaleca maksymalnie 0,5ml żelu na jedno wybielanie. Nadmiar substancji pojawiającej się na dziąsłach możemy spokojnie usunąć.

Efekty stosowania Systemu Biała Perła są widoczne już po tygodniu. Żel należy aplikować od dwóch do trzech razy dziennie. Każda aplikacja powinna trwać 30minut. Jeśli dziąsła należą do typu wrażliwego, czas trwania zabiegu w pierwszych dniach można skrócić do 15minut. Osiągnięte efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Jeśli nie wierzysz w samo działanie żelu to wiedz, że na rynku pojawił się produkt, który jest połączeniem działania substancji żelowej i światła niebieskiego – takiego jaki stosują dentyści!

Rio Blue Light Teeth Whitening, bo taką nazwę nosi produkt, to wkładka nazębna na którą aplikujemy żel wybielający. Sprzęt zawiera urządzenie emitujące światło niebieskie, które wspomaga i ulepsza działanie żelu. Stosowanie jest bardzo podobne do wyżej opisanego systemu Biała Perła, jednak wzmocnienie działania dzięki zastosowaniu niebieskiego światła plasuje Rio Blue Light Teeth Whitening na pierwszej pozycji najbardziej skutecznych produktów do wybielania zębów w domowym zaciszu.